Камерний хор Воскресіння представив рівненщину на фестивалі присвяченому до 250-ліття від дня народження великого українського композитора А. Веделя (Відео)

Posted by Admin Category: Новини хору

Камерний хор «Воскресіння» приносить свою подяку за гарну зустріч та приємну атмосферу всім присутнім на концерті в Києві, а також за професійну організацію, безпосередньо організаторам фестивалю який проводився до 250 ліття від дня народження великого українського композитора А.Веделя: хоровому товариству ім. М. Леонтовича та особисто Голові товариства Олександру Тарасенко​. На жаль на концерті не проводилася професійна відеозйомка, але нарешті кілька аматорських записів від пристуніх на концерті ми отримали, за що їм окрема подяка. А вже зараз до вашої уваги одне з цих відео, Приємного перегляду!!! (Якщо Вам сподобалось, ставте лайк та робіть репост😉 )

З любов’ю Ваш, хор «Воскресіння»😘

Поделиться в соц. сетях

0

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Required fields are marked *.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>